Jdi na obsah Jdi na menu
 


               

        To byla ANARCHIE........:-)

Ze dne na den jsme se s holkama domluvily, že pojedem na chatu do Zbytin... Začaly prázdniny, takže paráda.

První parta vyrážela v půl osmé ráno a to ve složení Ifka Br., Nikča, Lůca a Verča. Verča se ještě obracela a jela pro zbytek holek, které ještě nakupovaly papání a bumbání ve městě. Naše nákupčí Věruška, Klárka, Evča a Ifča B. dorazily okolo 11 hod.

A dovolená mohla začít.....:-) V pondělí moc hezké počasí nebylo, ale nic jsme si  z toho nedělaly a šly jsme se koupat do rybníka.. Večer jsme otevřely lahvinky, pilly a povídaly si.

V uterý jsme se probudili okolo 11 hod. nasnídaly jsme se a šly se koupat. Byl krásný den a tak jsme zůstaly u bázénu, který měl asi tak 10 stupňů. V půl 5 odpoledne jsme začaly vařit oběd, na jídelníčku byli kosmatice.... Opravdu vynikající jídlo. Potom jsme hrály volejbal a dělali různé kraviny. To tu nebudu radši rozebírat:-)

Takhle to šlo skoro každý den. Občas nás někdo navštívil a docela jsme se u toho i pobavily. Také jsme chodili nakupovat do obchůdku do Zbytin. Byla to sice fuška ale ujít se to dalo...

Po skvělých pěti dnech se nám už začalo stýskat po našich švesťácích... Přijeli za námi v pátek okolo 4 hod. Tu kalbu večer to jste neviděli....:-) Bylo to skvělé zakončení naší suprové dovolené... Jedlo se, pilo se, tancovalo.... Nu prostě super... Teď plánujeme na zakončení prázdnin víkend na této chatě. Doufám, že to vyjde a bude to zas tak úžasný!!!